Profesjonalna chemia motoryzacyjna i akumulatory samochodowe

61-102 61-102 - MA PROFESSIONAL - Płyn do Chłodnic Samochodowych Niebieski 61-103 61-103 - MA PROFESSIONAL - Płyn do Chłodnic Samochodowych Niebieski

Ocena

(0)

MA Professional

Płyn do chłodnic samochodowych - Niebieski

Wybierz pojemność

KTM 61-102 KTM 61-103

Zalety

  • MIESZALNY Z KAŻDYM KOLOREM PŁYNÓW DO CHŁODNIC
  • DO WSZYSTKICH MAREK I RODZAJÓW SAMOCHODÓW
  • DO WSZYSTKICH RODZAJÓW CHŁODNIC
Gdzie kupić

Właściwości

Gotowy do użycia nowoczesny płyn do chłodnic samochodowych, cechujący się wysokimi parametrami użytkowymi. Może być mieszany z innymi płynami do chłodnic wykonanymi na bazie glikolu etylenowego niezależnie od koloru. Zapewnia optymalną temperaturę pracy w każdych warunkach – unikalna receptura chroni silnik przed przegrzaniem w okresie letnim oraz przed zamarznięciem płynu w układzie w okresie zimowym. Działa do temperatury -35°C. Produkt przeznaczony jest do stosowania w chłodnicach wykonanych z aluminium oraz innych stopów metali. Specjalny pakiet dodatków antykorozyjnych i uszlachetniających zapobiega korozji układu chłodzenia zapewniając prawidłową pracę silnika przez wiele lat.

Sposób użycia

1

Usuń stary płyn z układu chłodzenia, a następnie dokładnie wypłucz układ chłodzący czystą wodą lub specjalnym środkiem do płukania chłodnic.

2

Napełnij układ nowym płynem do chłodnic do poziomu zalecanego przez producenta samochodu. Zazwyczaj jest on określany na zbiorniku wyrównawczym.

Uwaga: wymiany płynu w układzie chłodzenia silnika należy dokonywać zgodnie z zaleceniami serwisowymi producenta i tylko na “zimnym silniku”.

Przed wymianą płynu zalecamy wypłukanie układu chłodzenia przy pomocy produktu 20-A47 MA Professional PŁUKANKA CHŁODNICY.

Opinie

Napisz opinię

Twoja ocena

Inne produkty z tej kategorii

Newsletter

Informacje o nowościach, porady, wydarzenia. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty?

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera