Profesjonalna chemia motoryzacyjna i akumulatory samochodowe

Czyszczenie i odtłuszczanie

W trakcie eksploatacji samochodu, wiele podzespołów ulega zabrudzeniu. Ma to negatywny wpływ na ich właściwe działanie i jest powodem ich awarii, które bywają bardzo kosztowne.

Filtry cząstek stałych DPF/FAP zapychają się od nadmiaru sadzy. Koszt wymiany filtra cząstek stałych na nowy liczony jest w tysiącach złotych. Brudzą się przepustnice, powodując uciążliwe szarpanie i przygasanie silnika na wolnych obrotach. Brudzą się przepływomierze, czego efektem również jest szarpanie w trakcie jazdy. Brudzą się części mechanizmu hamulców. Mocno zabrudzony silnik i jego osprzęt uniemożliwiają wykonanie naprawy, a nawet przeprowadzenie odpowiedniej diagnostyki (np. sprawdzenie, w którym miejscu wycieka olej silnikowy). Kierowca musi się liczyć również z innymi zanieczyszczeniami, jak np. z zaśniedzeniem styków elektrycznych, powodującym problemy z właściwym działaniem czujników, czy też elementów wyposażenia kabiny.

Profesjonalne środki do czyszczenia i odtłuszczania MA Professional firmy Amtra są przeznaczone dla profesjonalistów oraz amatorów, którzy samodzielnie naprawiają swoje samochody. Są skuteczne w działaniu i łatwe w aplikacji, dzięki zastosowaniu wygodnych w obsłudze opakowań.

Profesjonalne środki do czyszczenia i odtłuszczania MA Professional firmy Amtra są przeznaczone do realizacji wyspecjalizowanych zadań. Pod tym kątem został też opracowany ich skład. Dzięki nim możliwe jest skuteczne czyszczenie silnika, czyszczenie przepływomierzy powietrza, czyszczenie przepustnic, czyszczenie turbosprężarek i regeneracja filtrów cząstek stałych. Czyszczenie i odtłuszczanie poszczególnych podzespołów to czynności serwisowe, dzięki którym właściciel samochodu może znacząco przedłużyć okres eksploatacji poszczególnych części. A to ma wpływ na ograniczenie możliwości występowania awarii.

Na naszym portalu można znaleźć praktyczne przykłady zastosowania środków do czyszczenia i odtłuszczania w praktyce, a także wszelakiego typu informacje na ich temat.

Newsletter

Informacje o nowościach, porady, wydarzenia. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty?

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera