Profesjonalna chemia motoryzacyjna i akumulatory samochodowe

Mycie i utrzymanie czystości

Utrzymanie pojazdu w odpowiednim stanie technicznym, wiąże się z koniecznością jego częstego mycia. Kurz, brud, ptasie odchody, kwaśne deszcze i inne, niekorzystne czynniki, powodują przyspieszone zużycie lakieru samochodu. Poza tym brud i kurz, zalegające na karoserii i podwoziu, są również powodem korozji. A ta, może doprowadzić auto do całkowitego zniszczenia.

Bardzo ważne jest również odpowiednie czyszczenie części pojazdu przed naprawą. To samo dotyczy narzędzi – nie można pracować we właściwy sposób, jeśli narzędzia i samo miejsce pracy (np. garaż), będzie brudne. W przypadku naprawy silnika, skrzyni biegów, osprzętu silnika, a nawet wykonywania prostych czynności eksploatacyjnych, jak np. wymiana oleju silnikowego czy płynu hamulcowego, wymagana jest wręcz aseptyczna czystość, porównywalna tylko z salą operacyjną.

Nic zatem dziwnego, że każdy profesjonalista w swoim warsztacie potrzebuje skutecznych środków do mycia i czyszczenia. Takie środki oferuje firma Amtra. Środki do mycia i utrzymania czystości marki MA Professional to koncentraty do odtłuszczania powierzchni, usuwające tłuste plamy z metalu, ceramiki (np. podłóg garaży i warsztatów), a także tworzyw sztucznych, a nawet do prania odzieży roboczej, zatłuszczonej płynami eksploatacyjnymi i smarami. Oferta firmy obejmuje skuteczne środki do mycia i odtłuszczania powierzchni betonowych – wiele garaży i warsztatów posiada podłogi ze zwykłej wylewki betonowej. Tłuste plamy na niej wyglądają wyjątkowo paskudnie, a do tego, mogą być powodem wypadków przy pracy. Aktywna piana MA Professional to świetny środek do częstego mycia karoserii, który można zastosować w każdej myjce, przeznaczonej do mycia aut. Nadaje się on do częstego mycia karoserii samochodów osobowych i użytkowych, na przykład dostawczych i ciężarowych. MA Professional to także dwufazowe środki myjące, przeznaczone do wykorzystania w myjkach i profesjonalnych myjniach. Są szczególnie polecane firmom, które muszą dbać o odpowiedni poziom czystości swojej floty.

Na naszych stronach znajdą Państwo wyczerpujące informacje na temat naszych środków do mycia i czyszczenia. Pokażemy również ich zastosowania w praktyce.

Newsletter

Informacje o nowościach, porady, wydarzenia. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty?

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera