Profesjonalna chemia motoryzacyjna i akumulatory samochodowe

Masy uszczelniające

Masy uszczelniające firmy Amtra, z linii MA Professional, to skuteczne środki, przeznaczone do szybkich napraw różnego rodzaju podzespołów. Wiele układów samochodu musi charakteryzować się stuprocentową szczelnością. Kiedy szczelność ta zostanie zaburzona, określone podzespoły i układy pracują w niewłaściwy sposób. Masy uszczelniające firmy Amtra, oparte o silikon, mają szereg zastosowań i chętnie sięgają po nie profesjonaliści oraz amatorzy.

Profesjonalna naprawa samochodu powinna być wykonana zgodnie z zaleceniami producenta auta. Każdy producent zdecydowanie podkreśla, jak ważną rolę pełni szczelność poszczególnych układów i pojedynczych części. W większości przypadków za szczelność tą odpowiadają gumowe uszczelki. Jednak, nie zawsze pełnią one swoją rolę w idealny sposób. Może być to spowodowane zestarzeniem się gumy, albo jej uszkodzeniami mechanicznymi. Masy uszczelniające silnikowe MA Professional firmy Amtra mogą skutecznie zastąpić każdą uszczelkę, albo uzupełnić jej działanie. Dzięki nim można uzupełniać fragmenty uszkodzonych uszczelek. Masy uszczelniające MA Professional są odporne na wibracje, bardzo wysokie ciśnienie, wszelakiego typu warunki atmosferyczne (w tym oczywiście wilgoć). Są też odporne na obciążenia termiczne i to w bardzo wysokim zakresie temperatur (standardowo od minus 54 st. C do plus 329 st. C). Co bardzo ważne, są to środki szybkowiążące, zatem ich działanie jest bardzo szybkie. Trzeba pamiętać o tym, aby odpowiednio oczyścić miejsca, na które będą one nakładane, aby zapewnić im jak najlepszą przyczepność.

W niektórych sytuacjach niezbędne są tak zwane szybkie naprawy, które mają odsunąć w czasie kosztowną naprawę, albo które mają pozwolić na bezpieczny powrót do domu z dalekiej podróży. Masy uszczelniające MA Professional idealnie nadają się do wykonania tymczasowych napraw. Można dzięki nim uszczelnić przeciekające części, uszczelnić silnik (np. uszczelkę pod pokrywą zaworów) i wiele innych elementów, np. przeciekające uszczelki drzwi samochodowych.

Na naszej stronie znajdą Państwo wyczerpujące informacje na temat naszych silikonowych mas uszczelniających. Prezentujemy również poradniki motoryzacyjne, w których pokazujemy przykładowe zastosowania naszych mas.

Newsletter

Informacje o nowościach, porady, wydarzenia. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty?

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera