Profesjonalna chemia motoryzacyjna i akumulatory samochodowe

Kleje techniczne

Kleje techniczne MA Professional to doskonałe wsparcie dla każdego, kto oczekuje szybkich i trwałych efektów naprawy. Kleje techniczne można stosować przy naprawach samochodów, maszyn, sprzętu ogrodowego i wielu innych.

Samochody w trakcie codziennej eksploatacji, pracują w bardzo trudnych warunkach. Są przede wszystkim poddawane drganiom. Wiele podzespołów jest narażonych na działanie wysokich temperatur oraz wysokiego ciśnienia. Dodatkowo, części metalowe są narażone na działanie korozji. Nic zatem dziwnego, że bardzo często dochodzi do różnego rodzaju pęknięć, uszczerbków itd. Mogą być one powodem utraty szczelności, co w wielu wypadkach powoduje niewłaściwe działanie danej części, albo całego układu. Co można zrobić w danej sytuacji? Albo wymienić część na nową, albo zastosować odpowiednio dobrany klej techniczny, który uszczelni dany element.

Kleje techniczne MA Professional są idealne w przypadku napraw części metalowych. Dwuskładnikowe kleje epoksydowe mają wytrzymałość metalu, nie bez powodu naprawy przy ich wykorzystaniu nazywa się spawaniem na zimno. Można dzięki nim uszczelniać zbiorniki paliwa, chłodnice czy też wypełniać ubytki metalu. Można nawet łączyć pęknięte części metalowe.  

Kleje do tapicerki MA Professional to najlepsza, szybka i skuteczna pomoc w przypadku odklejania się podsufitki, wykładziny, czy pozostałych elementów wnętrza, wykonanych z tkanin.

Kleje do plastików MA Professional pozwalają na mocowanie i naprawę elementów ze wszystkich tworzyw sztucznych. Klej konstrukcyjny MA Professional pozwoli na naprawy pękniętych i dziurawych zbiorników z tworzywa sztucznego, na przykład rozerwanych zbiorników z letnim płynem do spryskiwaczy, który zamarzł na silnym mrozie.

Warte uwagi są również środki do zabezpieczania gwintów MA Professional. Doskonale wiadomo, jak ważny jest w samochodzie i w różnego rodzaju maszynach odpowiedni moment dokręcenia śrub i nakrętek. Środki do zabezpieczania gwintów MA Professional firmy Amtra skutecznie dbają o to, aby śruby i nakrętki pozostały we właściwym miejscu, bez względu na drgania i inne, niekorzystne czynniki.

Na naszej stronie znajdą Państwo wyczerpujące informacje o naszych klejach, jak również poradniki, w których pokażemy, kiedy i gdzie je stosować.

Newsletter

Informacje o nowościach, porady, wydarzenia. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty?

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera