MA Professional – to polska marka chemii motoryzacyjnej, płynów do chłodnic oraz akumulatorów której oferta liczy blisko 150 produktów. W swojej codziennej pracy wykorzystują je doświadczeni profesjonaliści, jak i majsterkowicze. W 2016 roku czasopismo autoEXPERT przyznało marce nagrodę „Produkt roku” w kategorii „Chemia motoryzacyjna”. Ambasadorem marki jest Kajetan Kajetanowicz – Rajdowy Mistrz Świata, Trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy. Ponadto MA Professional aktywnie uczestniczy w największych wydarzeniach branżowych jak Targi Inter Cars, Profi Auto, Auto Land.

 

546x364.jpg

Współpraca z najlepszymi

Produkty MA Professional posiadają unikalne cechy użytkowe i charakteryzują się ponadprzeciętną jakością podobnie jak inne marki znajdujące się w portfolio Grupy Amtra. Do najważniejszych globalnych można zaliczyć preparat wielofunkcyjny WD-40, zapachy WUNDER-BAUM w kształcie kultowego drzewka, dodatki do paliw STP, rozsławiony w branży kosmetyków samochodowych Turtle Wax oraz obecny na rynku od ponad 100 lat Permatex. Podobnie Grupa Amtra od 2015 roku jest Autoryzowanym Dystrybutorem marki CASTROL Professional. MA Professional obok innych polskich marek jak Moje Auto, Clinex i TECMAXX jest kolejną aspirującą do pozycji lidera.

Jakość poparta badaniami

MA Professional w trosce o regularne podnoszenie jakości produktów i systematyczne wprowadzanie na rynek nowych powołał do życia Dział Badań i Rozwoju. Każdego dnia doświadczeni specjaliści pracują w nowoczesnym laboratorium nad nowymi recepturami. Wielokrotnie przeprowadzają rygorystyczne testy i kontrole produktów, aby konsument był w pełni zadowolony z dokonanego wyboru.

 

Panorama1

Część ponad 25-letniego doświadczenia

MA Professional należy do Grupy Amtra, która jest jednym z głównych producentów i dystrybutorów kosmetyków samochodowych, chemii motoryzacyjnej i profesjonalnych środków utrzymania czystości w Polsce. Ponad 25-letnie doświadczenie docenione nagrodą TOP MARKA 2017 przekłada się na szybki rozwój marki MA Professional na wszystkich jej płaszczyznach.

O Marce Wyroznienia

Poza granicami

MA Professional to marka uwzględniona w programie eksportowym Grupy Amtra. Działalność ta jest systematycznie rozwijana. Obecnie oferta marki jest dostępna u godnych zaufania dystrybutorów w ponad 40 europejskich krajach.

Mapka

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera