Profesjonalna chemia motoryzacyjna i akumulatory samochodowe

61-109 61-109 - MA PROFESSIONAL - Płyn do Chłodnic Samochodowych Koncentrat Niebieski 61-106 61-106 - MA PROFESSIONAL - Płyn do Chłodnic Samochodowych Koncentrat Niebieski

Ocena

(0)

MA Professional

Koncentrat płynu do chłodnic. Niebieski

Wybierz pojemność

KTM 61-109 KTM 61-106

Zalety

  • MIESZALNY Z KAŻDYM KOLOREM PŁYNÓW DO CHŁODNIC
  • DO WSZYSTKICH MAREK I RODZAJÓW SAMOCHODÓW
  • DO WSZYSTKICH RODZAJÓW CHŁODNIC
Gdzie kupić

Właściwości

Koncentrat nowoczesnego płynu do chłodnic samochodowych, cechujący się wysokimi parametrami użytkowymi. Zapewnia optymalną temperaturę pracy w każdych warunkach. Unikalna receptura chroni silnik przed przegrzaniem w okresie letnim oraz przed zamarznięciem płynu w układzie w okresie zimowym. Zapewnia optymalną temperaturę pracy silnika przez cały rok. Działa do temperatury -35°C. Do wszystkich rodzajów chłodnic. Produkt przeznaczony jest do stosowania w chłodnicach wykonanych z aluminium oraz innych stopów metali. Pełna ochrona silnika. Specjalny pakiet dodatków antykorozyjnych i uszlachetniających zapobiega korozji układu chłodzenia zapewniając prawidłową pracę silnika przez wiele lat.

Sposób użycia

1

Usuń stary płyn z układu chłodzenia, a następnie dokładnie wypłucz układ chłodzący czystą wodą lub specjalnym środkiem do płukania chłodnic.

2

Napełnij układ nowym płynem do chłodnic do poziomu zalecanego przez producenta samochodu. Zazwyczaj jest on określany na zbiorniku wyrównawczym.

Uwaga: wymiany płynu w układzie chłodzenia silnika należy dokonywać zgodnie z zaleceniami serwisowymi producenta i tylko na “zimnym silniku”.

 

Rozcieńcz wyłącznie z wodą demineralizowaną w stosunku – KONCENTRAT : WODA:

  • 3:1 (temperatura krystalizacji) -64°C
  • 1:1 (temperatura krystalizacji) -35°C
  • 1:1,5 (temperatura krystalizacji) -25°C

Przed wymianą płynu zalecamy wypłukanie układu chłodzenia przy pomocy produktu 20-A47 PŁUKANKA CHŁODNICY MA Professional.

Opinie

Napisz opinię

Twoja ocena

Inne produkty z tej kategorii

Newsletter

Informacje o nowościach, porady, wydarzenia. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty?

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera