Profesjonalna chemia motoryzacyjna i akumulatory samochodowe

Inne

Specjalistyczne wsparcie kierowcy i mechanika w każdej sytuacji, zapewnią produkty z linii MA Professional, przeznaczone do różnego rodzaju zastosowań. Eksploatacja auta wiąże się z szeregiem wyzwań. Trzeba być przygotowanym do tego, że w trakcie napraw i eksploatacji pojawią się różnego rodzaju problemy, którym będzie trzeba zaradzić. Nie zawsze potrzebna jest wizyta u mechanika i droga naprawa. W wieku przypadkach wystarczy zastosowanie odpowiedniego środka.

MA Professional oferuje profesjonalne środki do usuwania niewielkich wycieków z hydraulicznego układu wspomagania kierownicy. Są one prostym i skutecznym lekarstwem na niedomagania uszczelek, które powodują wycieki płynu, co może doprowadzić do zatarcia pompy wspomagania.

MA Professional to skuteczne środki do wykrywania nieszczelności w instalacji gazowej. Coraz więcej samochodów w Polsce jest zasilanych przez gaz LPG. Nieszczelności są bardzo niebezpieczne, ale wystarczy prosty środek, aby je szybko zlokalizować.

Płukanka do silnika MA Professional to kolejny, interesujący środek, który warto prewencyjnie stosować przed każdą wymianą oleju silnikowego. Zwłaszcza w nowoczesnych silnikach, które są narażone na powstawanie różnego rodzaju zanieczyszczeń wysokotemperaturowych. Dzięki regularnemu usuwaniu nagarów (płukanka je skutecznie rozpuszcza), silnik będzie pracował w odpowiedni sposób, nawet wtedy, gdy będzie miał bardzo duży przebieg.

Środki MA Professional to także nieoceniona pomoc przy naprawach. Środek do luzowania świec i wtryskiwaczy zapobiega ich ukręceniu w trakcie demontażu. Takie uszkodzenia są bardzo kłopotliwe, a ich usuwanie – bardzo drogie. Pasta montażowa do układów wydechowych przyda się przy każdej naprawie, a także przy chęci szybkiego wyciszenia układu. Motostart z kolei pomoże zimą, gdy silnik ma powazne problemy z uruchomieniem na mrozie.

Środki MA Professional to skuteczne wsparcie dla mechanika i kierowcy, na każdym etapie eksploatacji samochodu.

Newsletter

Informacje o nowościach, porady, wydarzenia. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty?

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera