Profesjonalna chemia motoryzacyjna i akumulatory samochodowe

20-B04 20-B04 MA PROFESSIONAL - DezoFast dezynfekcja powierzchni 1L 20-B06 20-B06 MA PROFESSIONAL - DezoFast dezynfekcja powierzchni 5L

Ocena

(0)

MA Professional

DezoFast dezynfekcja powierzchni

Wybierz pojemność

KTM 20-B04 KTM 20-B06

Zalety

  • Zabija koronawirusy w 1 minutę
  • Dezynfekuje powierzchnie
  • Zabija bakterie i grzyby
Gdzie kupić

Właściwości

Obowiązkowa pozycja w ofercie marki MA PROFESSIONAL. Wysokiej jakości produkt przeznaczony do dezynfekcji wszelkich powierzchni zmywalnych. Środek jest pozbawiony alkoholu i charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością w działaniu na koronawirusy. Skutecznie dezynfekuje powierzchnie, a przy tym zwalcza wszelkie znajdujące się na nich wirusy, grzyby, bakterie i spory. Produkt jest profesjonalny i zaleca się przed jego użyciem zapoznać się z wszystkimi informacjami zamieszczonymi na etykiecie. Producent dołożył wszelkich starań, aby MA PROFESSIONAL – DezoFast dezynfekcja powierzchni spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Stałe pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 8010/20

Zastosowanie

 

Dowiedz się więcej na temat właściwości, działania, obszarów zastosowania i bezpieczeństwa stosowania produktu do dezynfekcji
MA Professional Dezynfekcja Powierzchni Dezofast. Wyjaśniamy różnice pomiędzy produktami do dezynfekcji na bazie alkoholu i bezalkoholowymi.

Sposób użycia

1

Za pomocą mopa, ściereczki, trygera lub poprzez zanurzenie rozprowadzić równomiernie produkt.

2

Przeprowadzenie dezynfekcji w warunkach czystych wymaga usunięcia brudu i kurzu z powierzchni poddawanych dezynfekcji, powierzchnie należy wstępnie umyć.

3

Powierzchnie mające kontakt z żywnością po osiągnięciu wymaganego czasu dezynfekcji całkowicie spłukać wodą o jakości wody pitnej.

4

Wentylacja nie jest wymagana.

5

Stosować w temperaturze około 20°C.

Opinie

Napisz opinię

Twoja ocena

Inne produkty z tej kategorii

Newsletter

Informacje o nowościach, porady, wydarzenia. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty?

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera