Profesjonalna chemia motoryzacyjna i akumulatory samochodowe

Dezynfekcja

Dezynfekcja odgrywa coraz ważniejszą rolę w branży motoryzacyjnej. Czysty, pozbawiony bakterii i wirusów serwis czy warsztat samochodowych, a także inne miejsca jak stacje kontroli pojazdów budzą coraz większe zaufanie klientów.

Podobnie jest w przypadku pracowników, którzy mogą wykonywać swoją pracę w większym skupieniu wiedząc, że narzędzia, których używają są czyste, a na ich powierzchni nie znajdują się wirusy i bakterie. Zadbany warsztat samochodowy to nie tylko utrzymanie go we względnej czystości, ale także w pewnej sterylności. Praca serwisanta czy mechanika wiąże się z dotykaniem zabrudzonych części, usuwania wycieków różnego rodzaju płynów, to wszystko może być niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego oprócz powierzchni zaleca się również dbać o dezynfekcję rąk.

Podobne sytuacje spotykają kierowców pojazdów. Warto dbać o dezynfekcje w samochodzie. Samo przewietrzanie kabiny nie jest wystarczające, to nie zabije wirusów i bakterii, które mogą gromadzić się na najczęściej dotykanych elementach wnętrza auta jak: kierownica, klamki, gałka drążka do zmiany biegów czy mnóstwo przycisków i pokręteł znajdujących się na kokpicie samochodu. Zarówno kierowcy prywatni, jak i zawodowi powinni traktować preparat do dezynfekcji powierzchni i rąk jako podstawowe wyposażenie samochodu. To w znacznym stopniu zwiększy ich bezpieczeństwo oraz osób, z którymi podróżują.

W ofercie MA Professional znajduje się środek Dezynfekcja Powierzchni DezoFast przeznaczony do dezynfekcji powierzchni. Produkt jest pozbawiony alkoholu i posiada Stałe Pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 8010/20. Dzięki niemu w jedną minutę oczyścisz powierzchnie w warsztacie i samochodzie z niewidzialnych wrogów, jakimi są bakterie, wirusy i grzyby. Kolejnym wartym wspomnienia produktem jest DEOPREX, żel do dezynfekcji rąk. Został stworzony na bazie 70% alkoholu. Niewielka ilość żelu wcierana w dłonie przez 30 sekund wystarczy do ich całkowitego oczyszczenia z wirusów i bakterii. Zawartość gliceryny w składzie dodatkowo je nawilży i zapewni podstawową pielęgnację. Żel posiada pozwolenie na obrót produktem biobójczym: 0276/TP/2020.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo przykładowe zastosowania naszych produktów, a także szczegółowe informacje na ich temat.

Newsletter

Informacje o nowościach, porady, wydarzenia. Bądź na bieżąco!

Zapisz się

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty?

Napisz do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera